Ukraine

Втратили перевагу у три шайби: чинний чемпіон України з хокею зазнав поразки в УХЛ

КИЇВ. 4 березня. УНН. У рамках 39-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги “Кременчук” приймав “Маріуполь”. Про це інформує прес-служба УХЛ, передає УНН.

Деталі

“Кременчук” не став довго розгойдуватися і відкрив рахунок закинутою шайбою вже на другій хвилині зустрічі — спочатку Орлов зробив дубль, а потім Денискін відправив третю шайбу у ворота “чайок”. Відповідати команда Вітера почала тільки після екватору періоду, коли Градусов заклав віраж і красивою відправив шайбу в ворота Давлетшина — 3:1.

У другому періоді команди істотно вирівняли свою гру, однак ігровою перевагою все ж володіли господарі майданчика. І тим не менше за підсумками других 20 хвилин зустрічі команди обмінялися шайбами ​​- на гол від Коробова результативно відповів Чердак.

Третій період “Маріуполь” почав з неймовірного камбека — спочатку Корчоха скоротив рахунок до мінімуму, а потім Кудрін закинув четвертий гол і зрівняв цифри на табло. За 7 хвилин до кінця періоду Зайцев вперше в матчі вивів команду Вітера вперед, поставивши результативну крапку в цій зустрічі.

Підсумок матчу 5:4 на користь “Маріуполя” і “чайки” повертають собі шосте місце в турнірній таблиці. А “Кременчук”, в свою чергу, вибув з гонки за перше місце в таблиці з відривом від “Донбасу” в 8 очок.

Доповнення

“Донбас” автоматично гарантував собі перемогу в регулярному чемпіонаті турніру.

Football news:

Milner on Super League: I don't like it. I hope it won't happen
Leeds tweet about 1-1 with Liverpool: Equalized in the match against a Super League team in the end
Bielsa on the Super League: The logic of the modern world is that the rich get richer because the poor get poorer. Why is everyone so surprised?
Manchester United players are unhappy with the club's participation in the Super League (The Athletic)
Cantona on Super League: Fans are the most important thing in football. Did the big clubs ask them? No, and it's a shame
Chelsea and Man City were not the driving force behind the Super League negotiations (The Telegraph)
Edwin van der Sar: Ajax are surprised and disappointed by the potential creation of a Super League. We have worked for many years on the reform of European competitions