Ukraine
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Вихованці Дмитра Тараненка вибороли вісім медалей

Кобеляцькі каратисти виступили на достойному рівні і гідно представили свою громаду на кубкових змаганнях.

Із 23 по 24 жовтня в Одесі пройшов Кубок України з годзю-рю карате та кобудо. У турнірі взяли участь близько 500 спортсменів із 15 областей України.
Змагання проходили в спортивному залі Міжнародної академічної школи.

Як розповів керівник спортивного центру «Дзансін» і тренер кобеляцьких каратистів Дмитро Тараненко, новинкою було те, що частина змагань транслювалася в прямому ефірі на платформі Ютуб. Тобто, увесь спортивний світ міг спостерігати за якістю проведення кубкових змагань всеукраїнського рівня.

— Спортсмени центру «Дзансін» гідно представили своє місто, — говорить сенсей. — Завдяки допомозі міського голови Олександра Копельця, ми змогли поїхати на змагання в числі збірної команди Полтавської області, куди увійшли спортсмени з Кременчука, Горішніх Плавнів і Біликів. Загалом спортсмени Полтавщини показати досить хороший результат.

Що ж стосується вихованців Дмитра Тараненка, то Володимир Копитець посів 2 місце в ката кобудо (формальні комплекси зі зброєю), розділ нунчаку, серед 12–13‑річних учасників. Марії Матяш не було рівних у розділі «ката карате» (технічні комплекси без зброї). Юна спортсменка стала кращою серед дітей 10–11 років. Також Марія посіла 2 місце у «ката кобудо». Ольга Скрильник виборола бронзову медаль у розділі «ірікумі го» серед 14–15-річних суперниць.
Андрій Ісай посів третє місце в розділі «ката карате», категорія 18–35 років.

Олена Бовтрук стала другою в «ката кобудо» і третьою — у «ката карате», категорія 35 років і старші.

Сам Дмитро Тараненко отримав «золото» в ката карате і «бронзу» в «кобудо бо».

Усього кобелячани здобули на всеукраїнському турнірі 8 нагород: 2 «золотих», 3 «срібних» і 3 «бронзових».