Ukraine

У Кубку Італії голкіпер спиною забив гол у власні ворота на останній хвилині матчу: відео

У четвер, 21 січня, Лаціо на власному полі приймав Парму у рамках 1/8 фіналу Кубка Італії. Автогол голкіпера гостей вирішив долю зустрічі.

Лаціо першим відкрив рахунок у зустрічі завдяки голу головою від Пароло на 23-й хвилині. Перший тайм так і завершився мінімальною перемогою господарів 1:0, пише 24 канал.

Наче в страшних снах

Ближче до завершення поєдинку Парма повернулась у гру після позиційної атаки. Валентін скористався передачею з глибини поля, вийшовши сам на сам з голкіпером. Нападник витримав паузу та легко переграв воротаря Лаціо – 1:1.

Основний час поєдинку мав завершитись нічиєю, якби не автогол від воротаря гостей Коломбі. Мурукі пробив головою після подачі з флангу – стійка врятувала володіння Парми. Але тут сталось щось жахливе для гостей. М'яч потрапив прямо у спину голкіперу та зрикошетив у сітку воріт. Цей гол на 90-й хвилині поставив грубу крапку у зустрічі – 2:1. Лаціо далі крокує у Кубку Італії.

В 1/4 фіналу "орли" поміряються силами з Аталантою українця Руслана Маліновського.

Відео автоголу голкіпера Парми

Football news:

Midfielder Atalanta Pessina about 0:1 with Real Madrid: Well defended, but still missed
Gladbach coach on 0:2 with City: It is difficult to stop an opponent who is in such a form
Pep about Champions League: When I see Bayern like in the match against Lazio, I do not consider Man City the favorite
Morata contracted a cytomegalovirus infection. The Juve striker fainted after the game with Porto
Prosecutors have reopened the case against Jerome Boateng for assaulting an ex-girlfriend in 2019. She died in February
Gian Piero Gasperini: I will not talk about the removal, or UEFA will disqualify me for 2 months
Zidane on the removal of the Broiler: I don't know if the penalty was excessive. The real world was not his best match, but the win