Ukraine

У другому матчі на чолі "Динамо" Луческу став володарем Суперкуба

"Динамо" завоювала дев'ятий Суперкубок в історії. Фото: ФК "Динамо" Київ

22 вересня "Динамо" та "Шахтар" розіграють між собою Суперкубок України сезону-2021.

Минулого сезону команди також грали за суперкубок України. Це був другий матч Мірчі Луческу

З перших хвилин "Шахтар" заволодів ігровою та територіальною перевагою. Команда Луїша Каштру "закрила" суперника на його половині поля. Підопічні Луческу змогли вирівняти гру та забити два м'ячі.

Спочатку Карлос Де Пена замкнув флангову передачу головою. Додо забив за свого візаві та уругвайцю залишалося влучити у ворота. Потім Жерсон Родрігес використав помилку Андрія Пятова під час контратаки.

"Гірники" змогли відповісти м'ячем Жуніора Мораеса, який вдало зіграв на другому поверсі.

Другий тайм почався із тиску "Шахтаря". Гра проходила на половині поля "Динамо". "Гірники" мали свої моменти, але забити так і не змогли. Динамівці покарали суперника в кінці гри, коли Фран Соль забив третій гол у ворота Пятова. Після чого команди вже догравали.

Луческу зміг здивувати свого візаві Каштру. Надійна оборона та правильно обрана тактика дозволила "Динамо" перемоги.

Зараз ви читаєте новину «У другому матчі на чолі "Динамо" Луческу став володарем Суперкуба». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Timeline of Koeman's torment: terrible results, clashes with Laporta, fan attacks and dismissal. Now Barcelona wants Xavi
Salihamidzic about 0:5 with Borussia: Collective turbidity in Bavaria, which we cannot explain
Barcelona wants to appoint Xavi after Koeman's resignation
💣 ÂБарсеĞона увоĞиĞĞ° Кумана
Barcelona will announce Koeman's resignation in the near future
Barcelona bosses will meet tonight to discuss Koeman's future (Cope)
Inter coach about 2-0 with Empoli: It's a pity Lautaro didn't score, but he saves goals for the next matches