Ukraine
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Кубок світу з фристайлу: троє українців пройшли кваліфікацію

Збірна України з фристайлу розпочала виступи в олімпійському сезоні Кубка світу 2021/22. Перший етап, де розігрувалися медалі в лижній акробатиці, відбувся у фінській Руці.

У цьому ж місті проходитимуть наступні три етапи, пише Суспільне.

Троє українських спортсменів зуміли подолати кваліфікацію: чинний олімпійський чемпіон Олександр Абраменко, “новачок року” минулого сезону, 20-річний Дмитро Котовський, та учасниця Олімпійських ігор-2014 Анастасія Новосад.

Як виступили українці

Чоловіки

Найуспішнішим для України став результат чоловічої збірної. Одразу двоє представників команди відібралися до першого фіналу. Дмитро Котовський кваліфікувався з шостим показником серед усіх учасників (115.49). Також до топ-12 пройшов олімпійський чемпіон Пхьончхана-2018 Олександр Абраменко, який посів у кваліфікації восьме місце з 111.51 бала.

Олександр Окіпнюк став у відборі 23-м (86.88), Микола Пуздерко – 29-м (76.95), Володимир Кушнір – 30-м (74.11), а Максим Кузнєцов фінішував без результату.

Далі Котовський пробився до другого фіналу, до якого проходили шість найкращих спортсменів. Він показав п’ятий результат із вищою оцінкою, ніж у кваліфікації, – 118.59. Абраменко, навпаки, мав нижчі бали (105.75) і зупинився за крок до вирішального фіналу: на сьомому рядку.

Останній, фінальний, стрибок Дмитрові вдався найгірше. Українець підвищив складність з 4.425 до 4.9 і не зміг втриматися на ногах, зробивши переворот, перш ніж відновити рівновагу. У підсумку він заробив 88.2 бала й посів шосте місце.

Попри невдале завершення змагань, цей результат став найкращим у кар’єрі українця на етапах Кубка світу. До цього його рекордом було дев’яте місце: так само в Руці минулого року.

Жінки

У жінок найкращий результат показала Анастасія Новосад: вона відібралася до фінальної топ-12 з шостого місця (84.73). Ще одна українка Ангеліна Брикіна посіла у відборі 21-шу позицію (70.2), Ольга Полюк – 26-та (64.26), Анастасія Гасюк – 35-та (48.36).

У фінальній частині змагань Новосад, як і Абраменко, зупинилася за крок до основного фіналу, посівши сьоме місце. Анастасія виконувала стрибок із такою ж складністю, як у кваліфікації (3.15), але отримала нижчі бали – 79.38. Від топ-6 її відділило понад два бали.