Ukraine

«Кременчук» поступився в овер-таймі у Києві «Соколу»

У кременчужан 21 очко, вони посідають трете місце у турнірній таблиці

5 грудня на арені АТЕК у Києві чемпіон ХК «Кременчук» поступився в овер-таймі «Соколу» 2:3 у 14 турі УХЛ Паріматч, але заробив один заліковий бал. Як повідомляє пресслужба ХК «Кременчук», у кременчужан 21 очко, вони посідають трете місце у турнірній таблиці. Попереду з «Сокіл» (22 очка) та «Донбас» (23), який зіграв на один поєдинок менше.

Перший період команди провели в гострій боротьбі, не дозволяючи противникам заволодіти навіть мінімальною перевагою. І навіть попри велику кількість небезпечних і гострих гольових моментів воротарі залишили на замку свої ворота, відправившись на перерву з нулями на табло.

У другій двадцятихвилинці кременчужани насіли на ворота «Соколу», намагаючись заволодіти перевагою в грі. І хоч команди раз по раз обмінювалися гострими випадами, але на екваторі періоду саме у команди Олександа Савицького вдалося відкрити рахунок - Тютченко з передачі Кисельова прошив Кубрицький, змінивши сценарій цього матчу. І хоч після пропущеної шайби «соколята» всі сили кинули в атаку, але під кінець періоду пропустили ще раз - вдруге Кубрицького прошив найрезультативніший форвард «Кременчука» Денискін. Відіграватися «Сокіл» почав тільки на останній хвилині другої двадцятихвилинки, коли в форматі 5 на 3 відзначився Голубич.

Більшу частину третього періоду команди відіграли всуху, знаючи ціну кожної помилки. Команди грали у відкритий хокей, проте реалізувати свої моменти у них за перші 10 хвилин третього відрізка зустрічі так і не вийшло. Через п'ять хвилин гострі і часті атаки «Соколу» дали свої результативні плоди - Голубич оформив дубль і зрівняв цифри на табло. Аж до останніх хвилин основного часу команди відіграли без закинутих шайб і матч перейшов в овер-тайм.

У додатковому часі переможну шайбу на свій рахунок записав Рубан у форматі 3 на 3.

Шайби: 0:1 Тютченко (Кисельов, Серанов), 30:35; 0:2 Денискін (Хришпенць, Дубінін), 36:55; 1:2 Голубич (Олендаренко), 38:41; 2:2 Голубич (Німенко, Сиротенко), 3:2 Рубан (Гильманов), 62:30.

Сокіл: Кубрицький (Пеленський); Олендаренко - Голубич, Сисак - Платонов, Фірсов - Павлов, Сушков - Гончаренко; Рубан - Ступак - Німенко (А), Морозов (К) - Симчук - Павленко, Гильманов - Смирнов - Середницький, Пойманов - Панченко - Сиротенко.

Кременчук: Гордюшин (Корнієнко); Яковлєв - Алексюк, Хришпенць - Боєвих, Грицьких - Александров; Кисельов (К) - Серанов - Тютченко, Созонов - Пукс (А) - Орлов, Савченко - Гриценко (А) - Ворона, Коробов - Дубінін - Денискін.

Football news:

Gladbach forward Embolo escaped from an illegal party through a window to the roof and hid in a nearby apartment
Simeone changes Atletico: he plays a hybrid scheme, gives players more freedom and believes in Suarez. The league title has not been so close for a long time
Villa defender Mings on Man City's 1st goal: I've never heard of such a rule. Nonsense
Pogba on 2:1 with Fulham: I will always be happy with victories and exits on the field
Some Real Madrid players said that Zidane has not spoken to them for 2-3 months. Marca journalist after the relegation of Madrid from the Cup
Perez visited the Juve base and spoke with Ronaldo (Marca)
Lampard will be sacked if Chelsea's results don't get better soon. Allegri and Tuchel are Interested (Sky Sports)