Ukraine

"Динамо" в меншості обіграло "Маріуполь" і повернуло перше місе

Ще недавно на матчі команд були глядачі. Фото ФК "Динамо"

Київське "Динамо" перемогло в столиці "Маріуполь" – 2:1 й знову очолило турнірну таблицю. В киян відзначилися Гармаш у першому таймі й Циганков у другому. У гостей на останній доданій хвилині м'ячем престижу відзначився Топалов. З середини першого тайму кияни грали вдесятьох після вилучення Нещерета.

Гості не надто впевнено почали зустріч і вже на 6-ій хвилині опинилися в ролі наздоганяючих. Гармаш уник офсайду й забив у порожні ворота. Ближче до середини тайму "Маріуполь" оговтався й провів просто ідеальну атаку. Сікан, 17-річний Очеретько й Горбунов розіграли зразкову комбінацію й Нещерет, який отримав шанс зіграти, змушений був зупиняти атаку ціною червоної картки.

Чисельна перевага підопічних Остапа Маркевича відчувалася в першій половині другого тайму. Команда дорожила м'ячем, атакувала на швидкості, але тільки до карного майданчика киян. Далі азовцы ніби впиралися в невидиму стіну й не могли вийти на ударну позицію. Помилкою тренерів була заміна Сікана. Гра гостей втратила й так невелику гостроту, а локальна тікі-така до нічиї не наближала.

Дивує, як Супряга умудряється прозівати небезпечні атаки своєї команди й завжди опиняється не там, де мав би бути

Черговий матч без забитого м'яча провів Владислав Супряга. Просто дивує, як форвард умудряється прозівати небезпечні атаки своєї команди й завжди опиняється не там, де мав би бути. Владислав не може підлаштуватися під останній пас і зовсім не вгадує відскок м'яча. Мабуть, йому треба дочекатися зимової паузи і в міжсезоння почати все заново. Інакше другий прихід у київське "Динамо" закінчиться так само, як і перший.

"Динамо" грало не в оптимальному складі, бо Луческу дав перепочити Вербичу й Родрігешу. Але навіть за таких умов не випустив на поле навіть на заміну Богдана Леднєва. Очевидно, що хлопцям, які прийшли із "Зорі" (Леднєву й Русину), невдовзі доведеться шукати собі інші команди. Перспектив заграти в "Динамо" не проглядається майже ніяких.

Кияни набрали 29 балів і знову очолили турнірну таблицю, випередивши на три бали "Шахтар".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" в меншості обіграло "Маріуполь" і повернуло перше місе». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Andrea Pirlo: Thanks to Conte, I wanted to become a coach. There is a lot of respect and sympathy between us
Gian Piero Gasperini: Miranchuk's goal is to find stability. I have to adapt to his characteristics
Rubiales apologized for the lack of a replay of the moment with the check of the game with the hand of the defender Athletic in the match with Real Madrid
Guardiola on the ban on hugs after goals: The reason for this situation in the UK is not in the players, come on
You can also hand over tickets for Euro and return the money (if the matches are postponed in March, everything will burn out). Instructions
Mark Clattenburg: Klopp knows what he's doing, he's incredibly smart. Jurgen is bad at losing, he and Ferguson have more in common than he realizes
Alex Ferguson: Rooney has had a fantastic career. I hope he can be a coach